زندان اروپا ایران همکاری ایرانی صادرات

زندان: اروپا ایران همکاری ایرانی صادرات واردات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر) + هالیوودی‌هایی که در نقش‌های زشت ظاهر شدند.(

ما هالیوود را به داشتن ستاره های جذابش می شناسیم ولی گاهی بعضی از ستاره ها ریسک می کنند و خودشان را جهت بازی در یک نقش، به زشت ترین حالت ممکن در می آورند. آنها

تصاویر) + هالیوودی‌هایی که در نقش‌های زشت ظاهر شدند.(

هالیوودی هایی که در نقش های زشت ظاهر شدند.(+تصاویر)

عبارات مهم : ستاره

ما هالیوود را به داشتن ستاره های جذابش می شناسیم ولی گاهی بعضی از ستاره ها ریسک می کنند و خودشان را جهت بازی در یک نقش، به زشت ترین حالت ممکن در می آورند. آنها گاهی آنقدر گریم می کنند که صورت ارزش جهت هوادارانشان قابل تشخیص نیست. در واقع چیزی که در این شرایط برایشان اهمیت دارد، فرو رفتن در نقش ارزش است نه قشنگی ظاهری شان.

به گزارش برترین ها، ترجمه از پردیس بختیاری: ما هالیوود را به داشتن ستاره های جذابش می شناسیم ولی گاهی بعضی از ستاره ها ریسک می کنند و خودشان را جهت بازی در یک نقش، به زشت ترین حالت ممکن در می آورند. آنها گاهی آنقدر گریم می کنند که صورت ارزش جهت هوادارانشان قابل تشخیص نیست. در واقع چیزی که در این شرایط برایشان اهمیت دارد، فرو رفتن در نقش ارزش است نه قشنگی ظاهری شان. اگر دوست دارید بدانید کدامیک از ستاره های جالب جهت بازی در نقش هایشان عوض کردن ظاهر داده و بسیار زشت شدند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

1. برد پیت – «12 میمون»

مرد اول سینمای هالیوود، برد پیت، در نقش هایی که به عهده می گیرد غیر قابل آینده نگری هست. به عنوان مثال صورت او در فیلم «12 میمون» قابل تشخیص نیست. او در این فیلم یک بیمار روانی است با چشم هایی چپ و برآمده که حرکات عجیب غریبی از خود نشان می دهد. خنده او بسیار ترسناک و رفتارهایش عجیب هست.

برد پیت آنقدر در نقش اش غرق شده است که ما شخصیت واقعی او را فراموش و دیوانه ای را در برابر مان تصور می کنیم. در واقع برد پیت به خاطر ظاهر جالب اش جهت این نقش گزینش نشد، بلکه بازی منحصر بفرد او بود که او را از دیگر ستاره ها متمایز کرد. او جهت بازی در این نقش مدتی را در بیمارستان روانی به سر برد تا بتواند هر چه طبیعی تر نقش اش را بازی کند.

2. جنیفر آنیستون- «کیک»

تصاویر) + هالیوودی‌هایی که در نقش‌های زشت ظاهر شدند.(

جنیفر آنیستون جزو یکی از خوش صداترین و جالب ترین ستاره های هالیوود به حساب می آید ولی هر لحظه صورت جالب او معیار گزینش نقش هایش نبوده هست. به عنوان مثال او در فیلم «کیک» با صورت پردازي متفاوتي برابر دوربين رفت.

«کیک» فیلمی در سبک درام به کارگردانی دانیل بارنز است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. جنیفر آنیستون نقشی متفاوت از دیگر نقش هایش را در این فیلم بازی می کند. او «کلاری سیمونز» را به تصویر می کشد، شخصیتی که مسحور خودکشی یک زن از اعضای گروه «حمایت از درد» می شود. او در این فیلم صورت ای زشت دارد، لباس های اسپورت و گشاد به تن می کند و با ظاهری شلخته و صورتی پف کرده در جمع ظاهر می شود. او جهت بازی در این نقش وقت زیادی را با بیماران سپری کرد و شیوه راه رفتن و حالات آنها را آموخت. جنیفر آنقدر نقشش را خوب بازی کرد که ما در حین فیلم، قشنگی و جذابیت های واقعی او را از یاد بردیم.

3. نیکول کیدمن- «ساعت ها»

ما هالیوود را به داشتن ستاره های جذابش می شناسیم ولی گاهی بعضی از ستاره ها ریسک می کنند و خودشان را جهت بازی در یک نقش، به زشت ترین حالت ممکن در می آورند. آنها

«ساعت ها» نام فیلمی است بر اساس رمان ساعت ها اثر مایکل کانینگهام از کمپانی پارامونت پیکچرزو میراماکس که در سال ۲۰۰۲ به وسیله استیون دالدری با هنرمندی نیکول کیدمن ساخته شد. نیکول کیدمن جهت بازی در این فیلم بینی مصنوعی بزرگی گذاشت تا بتواند در نقش داستان نویس معروف ویرجیناوولف حاضر شود. او جهت این نقش جایزه اسکار عالی ترین بازیگر نقش را نیز بدست آورد، البته خیلی ها اعتقاد بودند که این جایزه زیاد به خاطر گریم و مخصوصا بینی او اهدا شده است هست. ولی دلیلش هر چه که بود، او حاضر شد صورت زیبای خود را نادیده بگیرد و با صورت ای زشت در برابر دوربین ایفای نقش کند. هالیوود نیز جهت چنین هنرمندانی ارزش قائل است.

4. ولی تامپسون- «ننی مک فی»

اما تامپسون هنرپیشه، کمدین و فیلم نامه نویس انگلیسی هست. او آنقدر در حرفه اش تواناست که جوایز زیادی از جمله آکادمی اوارد را از آن خود کرده هست. بدون شک او می تواند هر نقشی را بپذیرد و در آن بدرخشد. به عنوان مثال یکی از فیلم هایی که او خودش را به خوبی در آن نشان داد، فیلم «ننی مک فی»، محصول سال ۲۰۰۵ و به کارگردانی کرک جونز می باشد. ولی تامپسون در این فیلم ظاهری کاملا متفاوت به خود گرفت. دندان های مصنوعی، ابروان پرپشت، موهای خاکستری، گوش و بینی بزرگ… او را تبدیل به شخصیتی منحصر بفرد کرد که از آنچه در واقعیت هست، زمین تا آسمان تفاوت دارد.

5. جرد لتو- «فصل 27» و «باشگاه خریداران دالاس»

جرد لتو بازیگر، کارگردان، خواننده، ترانه سرا و نوازنده گروه موسیقی هست. او جهت حرفه مورد علاقه خود دست به هر کاری می زند. به عنوان مثال در فیلم «فصل 27»، جرد لتو جهت بازی در نقشش مجبور به اضافه وزن شد. زمانی که این فیلم اکران شد، مردم از اینهمه تغییرات ظاهری او متعجب شده است بودند. البته این تنها باری نبود که او حاضر به عوض کردن ظاهرش شد، بلکه جهت بازی در فیلم «باشگاه خریداران دالاس» نیز او وزنش را تا حد زیادی کم کرد. او در این فیلم نقش یک زن بیمار را با بازی می کرد که در نهایت موفق به دریافت جایزه آکادمی اوارد و گلدن گلاب شد. بی شک می توان گفت که جرد لتو قادر به بازی در نقش های مختلفی هست، حتی اگر به قیمت عوض کردن ظاهرش تمام شود.

6. مت دیمون- «اطلاع رسانی»

تصاویر) + هالیوودی‌هایی که در نقش‌های زشت ظاهر شدند.(

مت دیمون بازیگر، فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی هست. یکی از فیلم هایی که او در آن ظاهری متفاوت داشت، فیلم «اطلاع رسانی» بود. این فیلم محصول سال ۲۰۰۹ و به کارگردانی استیون سودربرگ می باشد. مت جهت بازی در این نقش، بینی و گونه های مصنوعی گذاشت. مدل موهای خود را عوض کردن داد و بالاتر از همه، با خوردن فست فود، 14 کیلو به وزن خود اضافه کرد. نشانه او از این عوض کردن ظاهری، زشت تر شدن بود. او در این مورد می گوید: «من به مدت چند ماه، هر چه به دستم می رسید را می خوردم و به نظرم این یکی از عالی ترین و خنده آمیز ترین دوران زندگی ام بود، چون مجبور نبودم که بعد از کار به کلوب بروم و هر چه که دوست داشتم را می خوردم.» با شنیدن تجربه مت، شاید زشت شدن آنقدرها که ما فکرش را می کنیم بد نباشد!

7. شارلیز ترون- «هیولا»

بدون شک شارلز ترون یکی از با استعدادترین و البته زیباترین بازیگران نسل فعلی سینمای دنیا هست. در کارنامه کاری اش او چندین بار ظاهر خودش را جهت فیلم هایی که بازی می کرده، عوض کردن داده هست؛ به عنوان مثال او جهت بازی در فیلم «هیولا»، که بر اساس زندگی واقعی یک قاتل زنجیره ای هست، وزن اضافه کرد، دندان مصنوعی گذاشت و با گریمی فوق العاده متفاوت در آن حاضر شد. او حتی 14 کیلو به وزنش اضافه کرد تا صورت و اندام زیبایش را پشت تغییراتش پنهان کند. او حتی توانست آکادمی اوارد را جهت عالی ترین بازیگر به دست آورد. شارلیز ترون در این باره می گوید: «من نمی دانم که با آن ظاهر، چگونه نقشم را بازی کردم. ولی چیزی که می دانم این است که من به خاطر شغلم دست به هر کاری می زنم، حتی اگه عوض کردن ظاهرم باشد.»

ما هالیوود را به داشتن ستاره های جذابش می شناسیم ولی گاهی بعضی از ستاره ها ریسک می کنند و خودشان را جهت بازی در یک نقش، به زشت ترین حالت ممکن در می آورند. آنها

واژه های کلیدی: ستاره | بازیگر | هالیوود | هالیوود | بازیگران | هالیوودی | اضافه وزن | ظاهری متفاوت | دندان مصنوعی

تصاویر) + هالیوودی‌هایی که در نقش‌های زشت ظاهر شدند.(

تصاویر) + هالیوودی‌هایی که در نقش‌های زشت ظاهر شدند.(

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs