زندان اروپا ایران همکاری ایرانی صادرات

زندان: اروپا ایران همکاری ایرانی صادرات واردات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام محور گفت‌وگوی فراکسیون امید با اژه‌ای

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور محسنی اژه ای در نشست مجمع عمومی فراکسیون امید برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام را از جمله مباحث مطرح

برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام محور گفت‌وگوی فراکسیون امید با اژه‌ای

برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام محور گفت وگوی فراکسیون امید با اژه ای

عبارات مهم : تلگرام

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور محسنی اژه ای در نشست مجمع عمومی فراکسیون امید برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام را از جمله مباحث مطرح شده است در این نشست عنوان کرد.

بهرام پارسایی اظهار کرد: نشست مجمع عمومی فراکسیون امید با آقای محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضاییه و مدیرکل پارلمانی قوه قضاییه صبحگاه امروز پیش از جلسه علنی مجلس برگزار شد و نمایندگان در این نشست نظرات خود را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه این نشست به ریاست محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید برگزار شد، افزود: در این جلسه زیاد حول مسائلی مثل برطرف حصر، فیلتر شدن تلگرام، بازداشت های قوه قضاییه، دیدار از زندان ها و بازداشتگاه ها و پیگیری به پرونده ها در قوه قضاییه و انتظارات نمایندگان بحث هایی مطرح و سوالاتی از سوی نمایندگان طرح شد که آقای محسنی اژه ای توضیحاتی را ارائه کردند.

برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام محور گفت‌وگوی فراکسیون امید با اژه‌ای

به گفته پارسایی، با توجه به گستردگی مباحث و اینکه در مواردی پاسخ ها جهت نمایندگان قانع کننده نبود به نظر می رسد نیاز به برگزاری جلسات دیگری جهت تبادل نظر وجود دارد. عنوان بازداشت فعالان محیط زیست و نحوه اطلاع رسانی به خانواده ها و دسترسی به خانواده و وکیل در مورد این نوع بازداشت ها از جمله بحث هایی بود که در این جلسه مطرح شد که آقای اژه ای بخش هایی از این عنوان را مربوط به خلاء قانونی عنوان کردند که نیاز به اصلاح وجود دارد. آقای اژه ای در مورد حصر مصوبه شورای عالی امنیت ملی را ملاک کار بیان کرد و در پاسخ به خواسته نماینده ها جهت برطرف حصر عنوان را منوط به تصمیم شورای عالی امنیت ملی عنوان کرد.

به گفته سخنگوی فراکسیون امید در این نشست عنوان محدودیت های سید محمد خاتمی نیز به صورت کلی مطرح شده است هست. آقای محسنی اژه ای در مورد فیلترینگ خبر رسان تلگرام گفت این عنوان به درخواست شورای عالی اینترنت برمی گردد که البته این توضیحات جهت نمایندگان قانع کننده نبود آیا که نمایندگان می گفتند دلایل این عنوان باید به صورت براق جهت مردم توضیح داده شود.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور محسنی اژه ای در نشست مجمع عمومی فراکسیون امید برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام را از جمله مباحث مطرح

باشگاه خبرنگاران نوشت:

همچنین علی ساری راجع به جلسه صبحگاه امروز فراکسیون متبوع خود، اظهار کرد: در این جلسه حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضا و همچنین معاون پارلمانی قوه قضاییه حضور داشتند که مباحث مختلفی را مطرح کردند.

وی ادامه داد: در وهله اول نمایندگان حاضر در این جلسه راجع به ضرورت تقویت ارتباطات میان دستگاه قضا و مجلس شورای اسلامی مطالبی را بیان کردند و توضیحات حجت الاسلام محسنی اژه ای هم مبنی بر این بود که این ارتباط باید زیاد شود.

برطرف حصر و فیلترینگ خبر رسان تلگرام محور گفت‌وگوی فراکسیون امید با اژه‌ای

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه در این جلسه همچنین راجع به فیلترینگ خبر رسان خبر رسان تلگرام هم مطالبی عنوان شد، تصریح کرد: طبق سخنان آقای محسنی اژه ای دستگاه قضا بعد از جلسات متعدد کارشناسی و تصمیم شورای عالی اینترنت به این حکم رسیده است.

واژه های کلیدی: تلگرام | فیلترینگ | قوه قضاییه | محسنی اژه ای | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs