زندان اروپا ایران همکاری ایرانی صادرات

زندان: اروپا ایران همکاری ایرانی صادرات واردات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت سهم‌ها رو به کم کردن ، بورس عقب‌نشینی کرد

پس از چند روز رشد پیاپی دماسنج بازار سرمایه و ورود شاخص کل به کانال ۸۳ هزار واحدی امروز دماسنج بازار ۸۳ واحد افت کرد. روند قیمت‌ها امروز عمدتا رو به کم کردن بود

قیمت سهم‌ها رو به کم کردن ، بورس عقب‌نشینی کرد

بورس عقب نشینی کرد/ قیمت سهم ها رو به کاهش

عبارات مهم : ایران

پس از چند روز رشد پیاپی دماسنج بازار سرمایه و ورود شاخص کل به کانال ۸۳ هزار واحدی امروز دماسنج بازار ۸۳ واحد افت کرد. روند قیمت ها امروز عمدتا رو به کم کردن بود.

به گزارش ایسنا، امروز یکشنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار پایتخت کشور عزیزمان ایران با افت ۸۳ واحدی مواجه شد و به رقم ۸۳ هزار و ۳۴۵ واحدی رسید. همچنین شاخص کل هم وزن بعد از ۷۱ واحد کم کردن تا رقم ۱۷ هزار و ۷۷۷ واحدی پایین آمد.

قیمت سهم‌ها رو به کم کردن ، بورس عقب‌نشینی کرد

شاخص آزاد شناور نیز با افت ۴۵۶ واحدی مواجه شد و تا رقم ۹۱ هزار و ۳۶۱ واحدی پایین آمد. علاوه بر این شاخص بازار اول ۴۰۲ واحد افت کرد و به رقم ۵۸ هزار و ۲۲۶ واحدی رسید. شاخص بازار دوم نیز بعد از ۱۶۸۷ واحد رشد تا رقم ۱۸۲ هزار و ۶۰۶ واحدی اوج رفت.

در دومین روز معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در این هفته صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت اصفهان و شرکت ارتباطات سیار کشور عزیزمان ایران بیشترین نقش افزاینده را روی دماسنج بازار داشتند و سایپا، فولاد مبارکه اصفهان و معدنی و صنعتی گل گهر به روند کاهنده شاخص کمک کردند.

پس از چند روز رشد پیاپی دماسنج بازار سرمایه و ورود شاخص کل به کانال ۸۳ هزار واحدی امروز دماسنج بازار ۸۳ واحد افت کرد. روند قیمت‌ها امروز عمدتا رو به کم کردن بود

روند قیمت سهام خودرویی ها امروز عمدتا کاهنده بود. در این گروه ۴۰۶ میلیون سهم به ارزش نزدیک به ۴۸ میلیارد تومان در ۲۲ هزار و ۵۴۸ نوبت مورد داد و ستد قرار داده شد در گروه محصولات شیمیایی نیز عمدتا قیمت سهم ها رو به کم کردن بود، ولی در تک سهم هایی که روند افزایشی در قیمت نهایی را تجربه کردند، میزان زیاد کردن زیر نیم درصد بود. در این گروه ۶۳ میلیون سهم به ارزش نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان مورد داد و ستد قرار گرفت.

در گروه فلزات اساسی امروز ۵۲ میلیون سهم به ارزش بیش از ۱۱ میلیون تومان مورد داد و ستد قرار داده شد ولی در این گروه نیز روند قیمت سهم ها نزولی بود.

ارزش معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز به رقم ۱۷۳ میلیارد تومان بالغ شد که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۷۹۰ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۵۹ هزار نوبت داد و ستد بود.

قیمت سهم‌ها رو به کم کردن ، بورس عقب‌نشینی کرد

آیفکس نیز امروز ۰.۸ واحد افت کرد و به رقم ۹۵۲.۵ رسید. ارزش معاملات فرابورس کشور عزیزمان ایران رقم ۳۰۶ میلیارد تومان را تجربه کرد و حجم معاملات به ۳۸۲ میلیون سهم و اوراق مالی رسید.

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs